Previous Next

Ciekawe wydawnictwo o pracy laboratorium badania wody GPW

W niezwykłe interesującej edytorskiej formule ukazał się ilustrowany folder pt. „Nowa era w badaniu wody”, informujący o działalności laboratorium Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów, które od roku mieści się w swej nowej katowickiej siedzibie pry ulicy Żeliwnej 38.

Łącząc elementy komiksu z bardzo specjalistycznymi informacjami autorzy wydawnictwa opowiadają o konieczności i potrzebie badania wody. Dużo jest też informacji o możliwościach laboratorium GPW, które nie bez powodu uznawane jest już za jedno z najnowocześniejszych w kraju pracowni badających jakość wody.

W sposób przystępny czytelnicy folderu mogą zapoznać się z poradami oraz informacjami o tym kiedy należy bezwzględnie zbadać wodę, którą pijemy oraz co oznaczają poszczególne wyniki badań określających jej jakość. Dla uczniów i nauczycieli będzie to z pewnością świetna pomoc w lekcjach o roli wody w przyrodzie i wartościowa pamiątka dla wszystkich zwiedzających siedzibę laboratorium na Żeliwnej 38.

Wydawnictwo dostępna jest w holu głównym katowickiej siedziby Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów przy ulicy Wojewódzkiej 19 oraz w laboratorium GPW .

Zobacz wersję elektroniczną

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2016 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.